Bővebben
Audio központ
Hallgasson előzeteseket és élő tudósításokat.Bővebben

Lóverseny fogadás

Akár angol és ír vagy nemzetközi Lóversenyre fogad, legyen az síkverseny vagy nemzeti üldözőverseny, gyepen vagy a bármilyen időben használható pályán rendezett futam, nálunk mindent megtalál lóverseny fogadásaihoz.

Az online lóverseny fogadás minden jelentős versenyre elérhető a bet365.com oldalán, legjobb garantált nyereményszorzóval minden futamon. Lóverseny nyereményszorzóinkat megtalálja a Cheltenham Festival, az Aintree Grand National vagy bármely klasszikus lóversenyre, úgy mint a 2,000 Guineas, 1,000 Guineas, Epsom Oaks, Epsom Derby és a St. Leger Stakes.

A teljes online lóverseny fogadás piac

Számtalan Lóverseny fogadási lehetőséget biztosítunk, így fogadásait megteheti a Győztesre és Győztesre/helyre, a Megerősített győzelem, a Biztonsági fogadás, a Helyezést szerez, a Favoritok és a mezőny, valamint a Befutó vagy Hármasbefutó piacokra is. Egyszerűen válassza ki a Lóversenyt a bet365.com oldalán és fogadjon a piacok széles választékára.

A lóverseny fogadás még izgalmasabb a bet365.com. élő fogadás szolgáltatásával. Amennyiben egy futamot közvetítenek az At The Races vagy a Racing UK csatornán, nemcsak, hogy élőben nézheti, de egész idő alatt fogadhat a Győztes és Győztesre/helyre, valamint a Párosítás piacokra.

Lóverseny fogadás - a legjobb online ajánlatok

Ahhoz, hogy a Lóverseny fogadás még kedvezőbb legyen, számos lóverseny ajánlatot biztosítunk ügyfeleinknek. Legjobb garantált nyereményszorzó minden lóversenyen, minden nap! Fogadása leadásakor válassza a kívánt nyereményszorzót és, ha a kezdési nyereményszorzó nagyobb a választott szorzónál, a magasabb értékű nyereményszorzóval fizetünk!

Channel 4/1 ingyenes fogadás ajánlatunkkal ingyen fogadást nyerhet a következő élő Channel 4 versenyre tétjével megegyező értékben, ha bármely egyedüli győztesre fogad 4/1-hez vagy nagyobb szorzóval egy a Channel 4-en élőben közvetített futamon. Ha ingyen fogadása is 4/1-hez vagy nagyobb szorzóval nyer, további fogadásra szerez jogosultságot.

Fogadjon bármely egyedüli győztesre 4/1-hez vagy nagyobb szorzóval egy kiemelt bet365 futamon és egy ingyenes fogadást nyerhet a következő kiemelt bet365 versenyre tétjével megegyező értékben. Ez az ajánlat napi két versenyre érhető el a bet365.com oldalán, ha nincs kiírt Channel 4 futam - már minden BBC-n közvetített élő versenyen!

A Megerősített hely feltételekkel, az Elsőnek halad át a célvonalon opcióval és azzal, hogy nincsenek 5 pennis 4-es szabály szerinti levonások, a bet365.com fantasztikus fogadási lehetőségeket biztosít Önnek egész évben.

Lóverseny fogadási statisztikák és teljesítmények

Lóverseny fogadási statisztikák szolgáltatásunk minden információt biztosít Önnek, amely segít a döntések meghozásában. Nézze meg a verseny elemzéseket és az értékeléseket, valamint a lovak, zsokék és edzők teljesítményeit a bet365.com oldalán.

Fogadás és élő lóverseny közvetítés

Élő közvetítés szolgáltatásunk segítségével követheti az eseményeket és fogadhat a bet365.com oldalán. Megnézheti az összes At The Races és Racing UK csatornán élőben közvetített angol és ír versenyeket, ha lead egy 300 Ft vagy annál nagyobb értékű fogadást.

Az élőben közvetített összes angol és ír pályán zajló lóversennyel az Aintree-től az Ascottig, a Cheltenhamtől a Chesterig és a Newbury-től a Newmarketig, a bet365.com oldalán mindent megtalál lóverseny fogadásaihoz.