10.02.2016
18:00|VOLLEYBALL
Dresdner SC Women vs Dynamo Moscow Women
18:05|BASKETBALL
Maccabi Tel Aviv vs Nizhny Novgorod
18:30|BASKETBALL
Ratiopharm Ulm vs Bayern Munich
19:00|BASKETBALL
Crailsheim Merlins vs BG Gottingen
19:00|SNOOKER
Martin Gould vs Scott Donaldson
19:00|SNOOKER
Neil Robertson vs Hossein Vafaei Ayouri
19:30|BASKETBALL
Trento vs Trabzonspor
19:30|BASKETBALL
Venezia vs Zielona Gora
19:40|BASKETBALL
Limoges vs PAOK
19:40|BASKETBALL
Valencia vs EWE Baskets Oldenburg
19:45|SOCCER
Peterborough v West Brom
20:00|BASKETBALL
Gran Canaria vs Hapoel Jerusalem
20:00|SOCCER
Valencia v Barcelona
20:05|SOCCER
PSG v Lyon
20:30|TENNIS
Gael Monfils vs Borna Coric
21:00|TENNIS
Mikhail Kukushkin vs Denis Kudla
21:00|TENNIS
Yoshihito Nishioka vs Illya Marchenko
21:30|SOCCER
Linense v Ponte Preta
21:30|TENNIS
Pablo Andujar / Pablo Carreno-Busta vs Inigo Cervantes / Paolo Lorenzi
21:45|TENNIS
John Isner vs Dusan Lajovic
21:45|TENNIS
Roberto Quiroz vs Maxime Chazal
22:00|SOCCER
ABC v ASSU
22:00|SOCCER
Fortaleza EC v Icasa
22:00|TENNIS
Gerald Melzer vs Guido Andreozzi
22:00|SOCCER
Globo FC v America RN
22:30|TENNIS
Oliver Marach / Fabrice Martin vs Lukas Dlouhy / Leander Paes
22:30|TENNIS
Sam Querrey vs Henri Laaksonen
23:45|SOCCER
Rio Sao Paulo v Cesar Vallejo
11.02.2016
00:00|TENNIS
Jose Hernandez-Fernandez vs Nicolas Kicker
00:00|TENNIS
Leonardo Mayer vs Jo-Wilfried Tsonga
00:00|TENNIS
Tomasz Bednarek / Adil Shamasdin vs Wesley Koolhof / Matwe Middelkoop
00:45|SOCCER
Racing Club v Puebla
01:00|TENNIS
ITF Women Perth - Lin Zhu vs Tessah Andrianjafitrimo
01:00|TENNIS
ITF Women Perth - Na-Lae Han vs Risa Ozaki
01:30|TENNIS
Eric Butorac / Scott Lipsky vs Denis Kudla / Donald Young
01:30|TENNIS
Kei Nishikori vs Ryan Harrison
02:30|TENNIS
ITF Women Perth - Jaimee Fourlis vs Nigina Abduraimova
02:30|TENNIS
ITF Women Perth - Jennifer Elie vs Jessica Moore
03:00|TENNIS
Kristina Kucova / Anastasija Sevastova vs Lyudmyla Kichenok / Nadiia Kichenok
03:00|TENNIS
Mariusz Fyrstenberg / Santiago Gonzalez vs Chris Guccione / Philipp Oswald
03:00|TENNIS
Stefanie Voegele vs Saisai Zheng
04:30|TENNIS
Magda Linette vs Misaki Doi
04:30|TENNIS
Venus Williams vs Urszula Radwanska
06:00|TENNIS
Su-Wei Hsieh vs Mandy Minella
07:00|TENNIS
Eri Hozumi / Miyu Kato vs Chen Liang / Yafan Wang
07:30|TABLE TENNIS
Josip Huzjak vs Petr David
08:00|BADMINTON
Ah Ra Go / Hae Won Yoo vs Kyung Eun Jung / Seung Chan Shin
08:00|TENNIS
Elena Vesnina vs Kateryna Kozlova
08:00|BADMINTON
Peng Soon Chan / Liu Ying Goh vs Puavaranukroh Dechapol / Sapsiree Taerattanachai
08:10|TABLE TENNIS
Dmitry Zakharov vs Tomas Mikutis
08:30|BADMINTON
Dinar Dyah Ayustine vs Busanan Ongbumrungpan
08:30|BADMINTON
Irfan Fadhilah / Weni Anggraini vs Bodin Issara / Savitree Amitrapai
08:30|BASKETBALL
Townsville Crocodiles vs Cairns Taipans
08:50|TABLE TENNIS
Petr David vs Malte Moregardh
09:00|BADMINTON
Jongkolphan Kititharakul / Rawinda Prajongjai vs Qing Tian / Yunlei Zhao
09:00|TENNIS
Monica Niculescu vs Timea Babos
09:00|BADMINTON
Sameer Verma vs Yun Hu
09:30|TENNIS
Daria Kasatkina vs Laura Siegemund
09:30|BADMINTON
Hyeok Jin Jeon vs Wan Ho Son
09:30|BADMINTON
Nitchaon Jindapol vs Ratchanok Intanon
09:30|TABLE TENNIS
Oscar Perman vs Peter Turcek
10:00|TENNIS
ATP Rotterdam
10:00|SNOOKER
Dechawat Poomjaeng vs Michael Leslie
10:00|BADMINTON
Kien Keat Koo / Boon Heong Tan vs Gi Jung Kim / Sa Rang Kim
10:00|SNOOKER
Li Hang vs Thor Leong
10:00|BADMINTON
Porntip Buranaprasertsuk vs Ji Hyun Sung
10:10|TABLE TENNIS
Josip Huzjak vs Clement Chobeau
10:30|BADMINTON
Qingchen Chen / Yifan Jia vs Yuanting Tang / Yang Yu
10:30|BADMINTON
Tanongsak Saensomboonsuk vs Ka Long Ng
10:30|TENNIS
Valentyna Ivakhnenko / Lidziya Marozava vs Andrea Hlavackova / Lucie Hradecka
10:50|TABLE TENNIS
Tomas Mikutis vs Malte Moregardh
11:00|TENNIS
Belinda Bencic vs Annika Beck
11:00|TENNIS
ITF Women Perth - Barbara Haas vs Storm Sanders
11:00|TENNIS
ITF Women Perth - Xinyun Han vs Maddison Inglis
11:00|BADMINTON
Yilyu Wang / Wen Zhang vs Kaixiang Huang / Siwei Zheng
11:30|TABLE TENNIS
Dmitry Zakharov vs Peter Turcek
12:00|TENNIS
Vera Dushevina / Barbora Krejcikova vs Monica Niculescu / Laura Siegemund
12:10|TABLE TENNIS
Petr David vs Clement Chobeau
12:30|TENNIS
ITF Women Perth WD - Barty/ Moore vs Yang/ Zhu
12:30|TENNIS
ITF Women Perth WD - Han/ Jang vs Inoue/ Laine
12:30|TENNIS
Martina Hingis / Sania Mirza vs Jelena Ostapenko / Evgeniya Rodina
12:50|TABLE TENNIS
Oscar Perman vs Josip Huzjak
13:30|TENNIS
Anabel Medina Garrigues / Arantxa Parra Santonja vs Elena Bogdan / Ilona Kremen
13:30|TABLE TENNIS
Clement Chobeau vs Malte Moregardh
13:30|SOCCER
Sporting Clube de Goa v Salgaocar SC
13:30|VOLLEYBALL
Uralochka-NMTK Women vs Dynamo Kazan Women
14:00|SOCCER
Robur Siena v Teramo
14:30|SNOOKER
John Higgins vs Michael Wasley
14:30|SNOOKER
Judd Trump vs Joel Walker
15:30|TENNIS
Caroline Wozniacki vs Dominika Cibulkova
17:00|TENNIS
Carina Witthoeft vs Anastasia Pavlyuchenkova
17:00|VOLLEYBALL
Galatasaray Women vs Wroclaw Women
17:00|BASKETBALL
Khimki Moscow Region vs Real Madrid
17:30|HANDBALL
Nordsjælland Håndbold vs Ribe-Esbjerg HH
17:30|SOCCER
PAOK Salonika v Panionios
18:00|HANDBALL
IFK Kristianstad vs KS Kielce
18:30|HANDBALL
Rhein Neckar Löwen vs HC Vardar
18:45|SOCCER
Istanbul Basaksehir v Caykur Rizespor
19:00|BASKETBALL
Crvena Zvezda vs Cedevita
19:00|BASKETBALL
Fenerbahce vs Unicaja Malaga
19:00|DARTS
Michael Smith vs Robert Thornton
19:00|VOLLEYBALL
TSV Herrsching vs TV Rottenburg
19:15|ICE HOCKEY
Austria vs Slovenia
19:30|SOCCER
Celta Vigo v Sevilla
19:30|HANDBALL
Chambery Savoie vs Ystads IF HF
19:30|VOLLEYBALL
Modena vs Trentino
19:30|DARTS
Raymond van Barneveld vs Peter Wright
19:45|SOCCER
Lazio v Verona
20:00|DARTS
Adrian Lewis vs Dave Chisnall
20:00|SOCCER
Trelissac FC v Marseille
20:30|DARTS
Gary Anderson vs Michael van Gerwen
21:00|TENNIS
ATP Memphis
21:00|DARTS
James Wade vs Phil Taylor
22:30|SOCCER
Guarani Asuncion v Independiente del Valle
22:30|SOCCER
Paraiba v Treze
23:00|SOCCER
Corinthians v Capivariano SP
12.02.2016
00:45|SOCCER
Independiente Santa Fe v Oriente Petrolero
03:00|TENNIS
WTA Kaohsiung
06:30|BASKETBALL
New Zealand Breakers vs Melbourne United
07:30|TABLE TENNIS
Tomas Mikutis vs Peter Turcek
08:10|TABLE TENNIS
Dmitry Zakharov vs Josip Huzjak
08:15|BASKETBALL
Mahindra Enforcers vs Globalport Batang Pier
08:30|BASKETBALL
Illawarra Hawks vs Adelaide 36ers
08:50|TABLE TENNIS
Oscar Perman vs Petr David
09:00|SOCCER
Brisbane Roar v Newcastle Jets
09:00|TENNIS
WTA St. Petersburg
09:30|TABLE TENNIS
Peter Turcek vs Malte Moregardh
10:10|TABLE TENNIS
Tomas Mikutis vs Josip Huzjak
10:50|TABLE TENNIS
Dmitry Zakharov vs Petr David
11:00|BASKETBALL
Barangay Ginebra San Miguel vs NLEX Road Warriors
11:30|TENNIS
ATP Rotterdam
11:30|TABLE TENNIS
Oscar Perman vs Clement Chobeau
13:20|SOCCER
Dibba Al Fujairah v Al Ain SCC
13:35|SOCCER
Al Dhafra SCC v Al Fujairah
16:00|SOCCER
Apollon Smyrnis v Chania FC
16:00|BASKETBALL
Lokomotiv Kuban vs Darussafaka
16:15|SOCCER
Al Wahda Abu Dhabi v Al Nasr SC
16:30|HANDBALL
UHK Krems vs Alpla HC Hard
17:00|SOCCER
Dukla Praha v Slovan Liberec
17:00|SOCCER
HNK Rijeka v NK Lokomotiva Zagreb
17:00|VOLLEYBALL
Mladost Marina Kastela vs Spartak VKP Myjava
17:00|SOCCER
Ruch Chorzow v Zaglebie Lubin
17:30|SOCCER
FSV Frankfurt v Greuther Furth
17:30|SOCCER
Paderborn v Kaiserslautern
17:30|SOCCER
St Pauli v RB Leipzig
17:45|BASKETBALL
CSKA Moscow vs Olympiacos
18:30|VOLLEYBALL
AS Cannes vs Nantes
18:30|VOLLEYBALL
Tours vs Montpellier
19:00|SOCCER
AC Ajaccio v Clermont Foot
19:00|SOCCER
Almere City FC v FC Eindhoven
19:00|SOCCER
Auxerre v Nancy
19:00|SOCCER
Bourg-Peronnas v Laval
19:00|SOCCER
Cambuur Leeuwarden v FC Utrecht
19:00|SOCCER
Creteil v Tours
19:00|SOCCER
Dijon v Sochaux
19:00|SOCCER
Helmond Sport v FC Den Bosch
19:00|BASKETBALL
Mitteldeutscher vs Giessen 46ers
19:00|SOCCER
NAC v Maastricht
19:00|SOCCER
Niort v Brest
19:00|SOCCER
Paris FC v Nimes
19:00|SOCCER
PSV Reserves v FC Volendam
19:00|SOCCER
Red Star FC 93 v Evian Thonon Gaillard
19:00|SOCCER
RKC v FC Emmen
19:30|BASKETBALL
Brussels Basketball vs Okapi Aalstar
19:30|SOCCER
Gent v Mouscron-Peruwelz
19:30|SOCCER
Mainz v Schalke
19:30|SOCCER
Pescara v Vicenza
19:30|SOCCER
Rennes v Angers
19:30|SOCCER
Slask Wroclaw v Wisla Krakow
19:30|SOCCER
Sporting Gijon v Rayo Vallecano
19:45|SOCCER
Carpi v Roma
19:45|SOCCER
Dundee v St Johnstone
19:45|RUGBY UNION
Newcastle Falcons v Leicester
19:45|BASKETBALL
Panathinaikos vs Anadolu Efes
20:00|BASKETBALL
Barcelona vs Zalgiris
20:30|SOCCER
Benfica v FC Porto
21:00|TENNIS
ATP Memphis
13.02.2016
03:00|TENNIS
WTA Kaohsiung
06:15|SOCCER
Sydney FC v Perth Glory
07:00|BASKETBALL
Meralco vs Talk N Text
08:30|SOCCER
Aizawl FC v Shillong Lajong FC
08:30|SOCCER
Melbourne City v Melbourne Victory
08:30|BASKETBALL
Townsville Crocodiles vs Sydney Kings
09:00|BASKETBALL
Fukuoka Rizing vs Kyoto Hannaryz
09:00|BASKETBALL
Saitama Broncos vs Iwate Big Bulls
09:00|BASKETBALL
Tokyo Cinqreves vs Sendai 89ers
09:00|BASKETBALL
Yokohama B-Corsairs vs Niigata Albirex
09:15|BASKETBALL
Rain Or Shine vs Star Hotshots
10:00|BASKETBALL
Takamatsu Five Arrows vs Shimane Susanoo Magic
11:00|TENNIS
WTA St. Petersburg
12:00|SOCCER
Heidenheim v Sandhausen
12:00|SOCCER
MSV Duisburg v Karlsruhe
13:00|TENNIS
ATP Rotterdam
13:00|SOCCER
FC Fastav Zlín v Sparta Prague
13:00|SOCCER
Metz v Le Havre
13:25|SOCCER
Al Wasl v Al Shaab Sharjah
13:30|SOCCER
Avellino v Bari
13:35|SOCCER
Bengaluru v Mohun Bagan
14:00|SOCCER
Empoli v Frosinone
14:30|SOCCER
Borussia Dortmund v Hannover 96
14:30|SOCCER
Darmstadt v Bayer Leverkusen
14:30|SOCCER
Gornik Leczna v Piast Gliwice
14:30|RUGBY UNION
Sale Sharks v Exeter Chiefs
14:30|SOCCER
VfB Stuttgart v Hertha Berlin
14:30|SOCCER
Werder Bremen v TSG Hoffenheim
14:30|SOCCER
Wolfsburg v FC Ingolstadt
15:00|SOCCER
Bristol City v Ipswich
15:00|SOCCER
FK Baumit Jablonec v Vysocina Jihlava
15:00|SOCCER
FK Teplice v FK Pribram
15:00|RUGBY UNION
Gloucester v Harlequins
15:00|RUGBY UNION
Northampton v London Irish
15:00|VOLLEYBALL
Olympiacos Piraeus vs Pamvohaikos
15:00|BASKETBALL
Pieno Zvaigzdes vs Neptunas
15:00|SOCCER
Real Madrid v Athletic Bilbao
15:00|SOCCER
Sigma Olomouc v Bohemians 1905
15:00|SOCCER
SV Ried v FC Salzburg
15:00|BASKETBALL
Vytautas vs Nevezis
15:00|HANDBALL
Wisla Plock vs RK Celje
15:00|RUGBY UNION
Worcester v Bath
16:00|HANDBALL
Beşiktaş JK vs Veszprem
16:00|SOCCER
Hajduk Split v Slaven Belupo
16:00|VOLLEYBALL
Istanbul B Sehir Bld vs Ankara
16:00|SOCCER
PSG v Lille
16:10|HANDBALL
Team Tvis Holstebro vs Skjern Håndbold
16:15|SOCCER
Al Shararah v Al Ahli
16:15|SOCCER
Moreirense v Belenenses
16:30|SOCCER
Panegialios v Lamia
16:46|SOCCER
FC Thun v Lugano
17:00|SOCCER
Almeria v Lugo
17:00|BASKETBALL
Asvel Lyon-Villeurbanne vs Limoges
17:00|SOCCER
Athletic Club v Real Valladolid B
17:00|SOCCER
Chievo v Sassuolo
17:00|SOCCER
Cracovia Krakow v Gornik Zabrze
17:00|BASKETBALL
Dzukija Alytus vs Juventus
17:00|SOCCER
Gimnastic v Elche
17:00|SOCCER
Lechia Gdansk v Podbeskidzie Bielsko Biala
17:00|SOCCER
Ponferradina v Alcorcón
17:00|VOLLEYBALL
Spartak VKP Myjava vs Panvita Pomgrad
17:15|SOCCER
Livingston v Hibernian
17:15|SOCCER
Villarreal v Malaga
17:20|SOCCER
Slavia Prague v FC Brno
17:30|BASKETBALL
Bayern Munich vs Braunschweig
17:30|VOLLEYBALL
Berlin Volleys vs Netzhoppers KW
17:30|SOCCER
Cologne v Eintracht Frankfurt
17:30|BASKETBALL
Crailsheim Merlins vs Brose Baskets
17:30|SOCCER
Heracles v AZ
17:30|BASKETBALL
Ludwigsburg vs Fraport Skyliners
17:30|SOCCER
SCR Altach v SV Mattersburg
17:30|SOCCER
SV Grodig v FC Trenkwalder Admira
17:30|SOCCER
Wolfsberger AC v SK Sturm Graz
18:30|SOCCER
Nacional v Sporting
18:30|VOLLEYBALL
VfB Friedrichshafen vs CV Mitteldeutschland
18:45|SOCCER
Roda JC v FC Twente
18:45|SOCCER
Willem II v De Graafschap
19:00|SOCCER
Ajaccio GFCA v Troyes
19:00|SOCCER
Anderlecht v Zulte-Waregem
19:00|SOCCER
Coruripe v America RN
19:00|SOCCER
FC Vaduz v Young Boys
19:00|SOCCER
Fortaleza v Atletico
19:00|SOCCER
Guingamp v Bordeaux
19:00|SOCCER
Montpellier v Toulouse
19:00|SOCCER
Nantes v Lorient
19:00|SOCCER
OH Leuven v Lokeren
19:00|SOCCER
Palmeiras v Linense
19:00|VOLLEYBALL
Paris Volley vs Sete
19:00|SOCCER
Reims v Bastia
19:15|SOCCER
Mirandes v CD Alaves
19:30|HANDBALL
BM La Rioja vs BM Cangas
19:30|SOCCER
Genk v Waasland-Beveren
19:30|BASKETBALL
Mons-Hainaut vs Verviers-Pepinster
19:30|VOLLEYBALL
Novara Women vs Casalmaggiore Women
19:30|BASKETBALL
Oldenburg vs Telekom Bonn
19:30|BASKETBALL
Phoenix Hagen vs s.Oliver Baskets
19:30|SOCCER
Valencia v Espanyol
19:30|BASKETBALL
Walter Tigers Tubingen vs Ratiopharm Ulm
19:45|SOCCER
Juventus v Napoli
19:45|SOCCER
Vitesse v Heerenveen
20:45|SOCCER
Guimaraes v Vitoria Setubal
21:00|SOCCER
Deportivo La Coruna v Real Betis
21:30|SOCCER
ABC v Campinense
21:30|SOCCER
Imperatriz v Salgueiro
22:00|TENNIS
ATP Memphis
14.02.2016
00:00|SOCCER
Estanciano v Brasil Pelotas
04:00|SOCCER
Central Coast Mariners v Adelaide United
04:00|BASKETBALL
Melbourne vs New Zealand Breakers
04:00|BASKETBALL
Takamatsu Five Arrows vs Shimane Susanoo Magic
05:00|BASKETBALL
Fukuoka Rizing vs Kyoto Hannaryz
05:00|BASKETBALL
Saitama Broncos vs Iwate Big Bulls
05:00|BASKETBALL
Tokyo Cinqreves vs Sendai 89ers
05:00|BASKETBALL
Yokohama B-Corsairs vs Niigata Albirex
06:00|SOCCER
Western Sydney Wanderers v Wellington Phoenix
07:00|BASKETBALL
Blackwater Elite vs Mahindra Enforcers
08:00|BASKETBALL
Perth Wildcats vs Adelaide 36ers
09:15|BASKETBALL
Globalport Batang Pier vs Barangay Ginebra San Miguel
11:00|SOCCER
Cordoba v Real Zaragoza
11:00|VOLLEYBALL
Galatasaray vs Inegol BLD
11:00|BASKETBALL
Pesaro vs Reggio Emilia
11:00|SOCCER
Real Sociedad v Granada
11:15|SOCCER
Feirense v Portimonense
11:30|SOCCER
AC Milan v Genoa
11:30|BASKETBALL
Barcelona vs Sevilla
11:30|HANDBALL
BM Granollers vs Dinamo Bucuresti
11:30|SOCCER
FC Groningen v Ajax
11:30|BASKETBALL
Fuenlabrada vs Unicaja Malaga
11:30|BASKETBALL
Real Madrid vs Gipuzkoa Basket
12:30|SOCCER
Eintracht Braunschweig v Arminia Bielefeld
12:30|SOCCER
SC Freiburg v Fortuna Dusseldorf
12:30|SOCCER
Union Berlin v 1860 Munich
12:45|SOCCER
FC Sion v St Gallen
13:00|SOCCER
Lyon v Caen
13:00|SOCCER
Mlada Boleslav v Banik Ostrava
13:30|SOCCER
AS Excelsior v ADO Den Haag
13:30|SOCCER
Bani Yas v United Arab Emirates
13:30|SOCCER
KV Oostende v Club Brugge
13:30|SOCCER
PEC Zwolle v Feyenoord
14:00|BASKETBALL
BG Gottingen vs BBC Bayreuth
14:00|BASKETBALL
Eisbaren Bremerhaven vs Alba Berlin
14:00|HANDBALL
Frisch Auf Göppingen vs Rhein Neckar Löwen
14:00|SOCCER
Palermo v Torino
14:00|SOCCER
Sampdoria v Atalanta
14:00|SOCCER
Udinese v Bologna
14:30|TENNIS
ATP Rotterdam
14:30|SOCCER
Hamburg v Borussia M'gladbach
14:30|SOCCER
Lech Poznan v Termalica BB Nieciecza
15:00|SOCCER
Grasshoppers v Basel
15:00|SOCCER
Lucerne v FC Zurich
15:00|SOCCER
Sevilla v Las Palmas
15:00|BASKETBALL
Siauliai vs Lietuvos Rytas
15:00|SOCCER
Slovacko v Viktoria Plzen
15:30|SOCCER
FK Austria Vienna v Rapid Vienna
15:45|SOCCER
NEC v PSV
16:00|SOCCER
Huesca v Girona
16:00|VOLLEYBALL
Itas Diatec Trentino vs Verona
16:00|SOCCER
Leganes v Osasuna
16:00|SOCCER
Llagostera v Albacete
16:00|HANDBALL
Montpellier vs FC Barcelona
16:00|SOCCER
NK Zagreb v Dinamo Zagreb
16:00|HANDBALL
Pick Szeged vs KIF Kolding Kbh.
16:00|SOCCER
Real Oviedo v Tenerife
16:00|RUGBY UNION
Saracens v Wasps
16:00|SOCCER
St Etienne v Monaco
16:00|VOLLEYBALL
Toulouse vs Beauvais
16:00|VOLLEYBALL
TV Rottenburg vs Düren
16:00|VOLLEYBALL
VSG Coburg/Grub vs TV Bühl
16:15|HANDBALL
Füchse Berlin vs MT Melsungen
16:30|SOCCER
Augsburg v Bayern Munich
17:00|HANDBALL
Bjerringbro-Silkeborg vs Saint Raphael
17:00|SOCCER
Boavista v Academica
17:00|VOLLEYBALL
Castellana Grotte vs Tuscania
17:00|BASKETBALL
Joventut vs Valencia
17:00|SOCCER
Legia Warsaw v Jagiellonia Bialystok
17:00|VOLLEYBALL
Mladost Marina Kastela vs Panvita Pomgrad
17:00|SOCCER
Westerlo v Standard Liege
17:00|BASKETBALL
Zalgiris Kaunas vs Lietkabelis
17:15|SOCCER
Eibar v Levante
17:15|SOCCER
Getafe v Atletico Madrid
17:30|SOCCER
PAOK Salonika v Iraklis
18:15|SOCCER
Numancia v Mallorca
18:30|BASKETBALL
Gran Canaria vs Bilbao
18:30|HANDBALL
SG Flensburg-Handewitt vs THW Kiel
19:00|SOCCER
Botafogo v Sport Recife
19:00|SOCCER
Santa Cruz v Bahia
19:00|SOCCER
Sint-Truidense v KV Mechelen
19:00|SOCCER
Vitoria da Conquista v Ceara
19:15|SOCCER
Maritimo v Braga
19:30|SOCCER
Barcelona v Celta Vigo
19:45|SOCCER
Fiorentina v Inter Milan
20:00|SOCCER
Nice v Marseille
20:00|SOCCER
Waterhouse v Tivoli Gardens
21:30|SOCCER
Flamengo v Sampaio Correa
21:30|SOCCER
Juazeirense v AD Confianca
23:00|SOCCER
Arnett Gardens v Reno FC
23:30|SOCCER
Harbour View FC v Cavalier FC Kingston
15.02.2016
11:00|TENNIS
ATP Marseille
13:30|ICE HOCKEY
Zauralie Kurgan vs HC Sarov
16:00|VOLLEYBALL
AO Kifisias vs PAOK Thessaloniki
16:00|SOCCER
Panelefsiniakos v Larissa
17:00|BASKETBALL
Lokomotiv Kuban vs Nilan Bisons
17:00|SOCCER
Pogon Szczecin v Korona Kielce
18:45|SOCCER
Biel Bienne v Winterthur
19:00|SOCCER
Ajax Reserves v Go Ahead Eagles
19:00|TENNIS
ATP Rio De Janeiro
19:00|SOCCER
FC Den Bosch v Achilles 29
19:00|SOCCER
FC Eindhoven v FC Oss
19:00|SOCCER
FC Emmen v NAC
19:00|SOCCER
Fortuna Sittard v Telstar
19:15|SOCCER
Nurnberg v Bochum
19:30|SOCCER
Brescia v Ascoli
19:30|SOCCER
Lens v Valenciennes
19:30|BASKETBALL
Pau Lacq Orthez vs Le Mans
19:45|SOCCER
Inverness CT v Aberdeen
19:45|SOCCER
Leeds v Middlesbrough
20:00|SOCCER
Rio Ave v Pacos Ferreira
16.02.2016
13:00|ICE HOCKEY
Avangard Omsk vs Sibir Novosibirsk
16:00|ICE HOCKEY
Lokomotiv Yaroslavl v KHL Medvescak Zagreb
16:30|ICE HOCKEY
HC Sochi v Slovan Bratislava
16:30|ICE HOCKEY
Jokerit vs Spartak Moscow
17:00|VOLLEYBALL
Arkas Izmir vs Cucine Pineto
17:30|BASKETBALL
Siauliai vs Pieno Zvaigzdes Pasvalys
18:00|ICE HOCKEY
Färjestad BK vs Örebro HK
18:00|ICE HOCKEY
HV71 vs Brynäs IF
18:00|ICE HOCKEY
Linköping HC vs Skellefteå AIK
18:00|ICE HOCKEY
Luleå Hockey vs IF Malmö Redhawks
18:00|ICE HOCKEY
Rögle BK vs MODO Hockey
18:00|ICE HOCKEY
Växjö Lakers HC vs Djurgårdens IF
18:30|BASKETBALL
BG Gottingen vs Bayern Munich
18:30|BASKETBALL
Mitteldeutscher vs Brose Baskets
18:30|BASKETBALL
Oldenburg vs Ludwigsburg
19:00|VOLLEYBALL
Trefl Gdansk vs Zenit Kazan
19:30|VOLLEYBALL
Latina vs Ravenna
17.02.2016
17:30|HANDBALL
THW Kiel vs Wisla Plock
18:00|ICE HOCKEY
Frölunda HC vs Karlskrona HK
19:15|HANDBALL
Rhein Neckar Löwen vs SG Flensburg-Handewitt